Konto dla Ciebie

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę wielowalutową do konta

PROMOCJA

Zyskaj nawet

premii

0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za przelewy zwykłe

premii

premii

Wybierz Konto dla Ciebie

z pierwszą kartą z ekotworzywa i bądź eko.

Konto dla Ciebie

korzystne pod każdym kątem:

Otwórz konto bez opłat - Sprawdź

Wybierz premię – w promocji nawet 555 zł dla Ciebie. Sprawdź

Korzystaj z nowoczesnych płatności telefonem i zegarkiem

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę wielowalutową do konta

0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za przelewy zwykłe

KORZYSTNE POD KAŻDYM KĄTEM

Wybierz najlepszą premię dla siebie

Nawet 555 zł za otwarcie konta, płatności mobilne i kartą

Promocja do 31.08.2022

+

55 zł za otwarcie konta, jeśli na Twoje nowe konto wpłynie min. 300 zł


wykonaj miesięcznie min. 3 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM.


Przez kolejne 6 miesięcy zwrócimy Ci 3% łącznej wartości Twoich płatności – nawet 8,35 zł miesięcznie.

50 zł za płatności

150 zł za płatności

wykonaj miesięcznie min. 5 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM.


Przez kolejne 12 miesięcy zwrócimy Ci 3% łącznej wartości Twoich płatności – nawet 12,50 zł miesięcznie.

500 zł za płatności

wykonaj miesięcznie min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub BLIKIEM.


Przez kolejne 20 miesięcy zwrócimy Ci 3% łącznej wartości Twoich płatności – nawet 25 zł miesięcznie.

=

=

do 105 zł premii

do 205 zł premii

=

do 555 zł premii

do 105premii


do 205premii


do 555premii


Z premii możesz skorzystać otwierając konto przez aplikację CA24 Otwórz Konto, składając wniosek Internetowy, dzwoniąc do naszego doradcy

(pod numerem 19 019 – koszt wg stawki operatora) lub w dowolnej placówce.

Lokata mobilna na dobry początek

dostajesz atrakcyjne 7% na rocznej lokacie mobilnej o stałym oprocentowaniu

zdecydujesz ile, chcesz wpłacić - min. 1 000 zł, a maks. 75 000 zł

możesz założyć jedną taką lokatę

masz możliwość odnowienia lokaty wg warunków przewidzianych dla standardowych lokat w dniu odnowienia

Lokatę możesz założyć w aplikacjiCA24 Mobile do 14 dni od otwarcia konta.

Skorzystaj z oferty specjalnej dla nowych klientów

NOWE WYŻSZE OPROCENTOWANIE

180 wizerunków kart do wyboru

Wybierz kartę z wizerunkiem, który najbardziej Ci odpowiada. Każda karta wykonana jest z ekotworzywa. Dzięki temu Ty też będziesz eko i dołączysz do akcji mniejplastiku.pl

Konto dla Ciebie - korzystne pod każdym kątem

miesięcznie: min. 1 000 zł wpływu i 1 płatność kartą (również Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay) lub BLIKIEM

za prowadzenie konta

miesięcznie:

10 000 zł wpływu lub

150 000 zł na rachunkach

prowadzonych

w ramach konta

bezpłatnie

bezpłatnie

bezpłatnie

bezpłatnie

za kartę wielowalutową do konta

za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce

za przelewy Elixir przez internet i aplikację mobilną

Otwórz konto przez aplikację

Skorzystaj z aplikacji CA24 Otwórz Konto i otwórz Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP - w prosty i bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu i wizyty kuriera.

Wystarczy smartfon z systemem Android lub iOS oraz polski dowód osobisty.

Pobierz aplikację

Korzystaj z nowoczesnych płatności telefonem

Płać swoim smartfonem jak kartą: przez internet i wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

Możesz też wypłacać pieniądze z bankomatów zbliżeniowych.

Płać BLIKIEM: przez internet, w sklepie lub wypłacaj gotówkę z bankomatów.

Płać jednym ruchem ręki - wszędzie tam, gdzie wybierzesz się ze swoim zegarkiem na ręce - na zakupach, treningu, spacerze, czy w podróży.

Oszczędzaj

z CAsaver

Możesz to robić codziennie w prosty sposób podczas zakupów. Zawsze, gdy zapłacisz kartą do konta, wybrana przez Ciebie kwota zaokrąglenia automatycznie trafi na Twój Rachunek Oszczędzam.

Przykład:

Wybierz zaokrąglenie do 5 zł

Płacisz kartą 33,33 zł

1,67 zł z konta osobistego trafi na Twój Rachunek Oszczędzam

Miesięcznie możesz odłożyć np. na bilet do kina

Dla Ciebie jedna karta do Twojego konta i rachunków walutowych. Płać nią wygodnie w złotych, euro, dolarach amerykańskich i funtach brytyjskich za granicą oraz w internecie bez prowizji za przewalutowanie – w ramach Twoich środków zgromadzonych na rachunku walutowym.

Jedna karta, wiele walut

Błyskawicznie przelewaj pieniądze

przelewy ekspresowe Express Elixir - pieniądze trafią już po chwili na rachunek odbiorcy

przelewy na telefon BLIKIEM - wystarczy numer telefonu odbiorcy

Korzystaj z tysięcy rabatów

Z Twoją kartą do konta masz dostęp do największego Klubu Rabatowego w Polsce i rabatów w blisko 10 000 miejsc, nawet do 50%.

Sprawdź na: www.klubrabatowy.pl

Masz wiele możliwości w abonamentach

Wybierz abonament, który Ci odpowiada.

Za jedną opłatę miesięczną w ramach wybranego abonamentu możesz bez ograniczeń:

wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie,

korzystać z przelewów Express Elixir,

wypłacać środki z Rachunków Oszczędzam i Programów Systematycznego Oszczędzania,

sprawdzać stan swojego salda, sporządzać mini-wyciąg w bankomacie, zablokować i odwołać blokadę karty płatniczej, zamówić nowy numer PIN do karty do konta, wykonać awaryjną wypłatę gotówki z karty płatniczej,

Dodatkowo, za jedną opłatę miesięczną możesz dostawać powiadomienia SMS o zdarzeniach na koncie, np. wpływ na konto lub obciążenie konta.

Opłata za wydanie karty z wizerunkiem dla posiadaczy Konta dla Ciebie wynosi 15 zł.


Nie pobieramy prowizji za przewalutowanie dla transakcji bezgotówkowej kartą, którą rozliczamy na rachunku walutowym w walucie transakcji (euro, dolar amerykański, funt brytyjski). Jeśli na rachunku walutowym nie będzie wystarczających środków, transakcje zaksięgujemy na rachunku prowadzonym w złotych – wtedy naliczymy prowizję za przewalutowanie. Powiadomienia SMS wysyłamy w ramach usługi CA24 SMS. Szczegółowe informacje o zasadach przewalutowania, o opłatach i prowizjach dla kont (w tym o opłacie za wydanie karty z wizerunkiem, polecenie przelewu ekspresowego Express Elixir, przelewu na telefon BLIK,) oraz warunki ich naliczania znajdziesz w Regulaminie kont dla osób fizycznych i Tabeli opłat i prowizji kont dla osób fizycznych. Tabela kursów walut dostępna w placówkach i na stronie banku: www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kursy-walut


Największy Klub Rabatowy w Polsce wśród programów lojalnościowych, w których zniżka cenowa jest głównym mechanizmem premiowym – na podstawie badania Beeline Research & Consulting, luty 2018. Promocja „Do 555 zł dla Ciebie – edycja 2” trwa do 31.08.2022 r. Możesz otrzymać premię za otwarcie konta oraz premię za płatności. Aby z niej skorzystać musisz podpisać umowę konta z kartą do konta, z dostępami do kanałów zdalnych oraz z wyciągami elektronicznymi z konta, a także wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych. Premia za otwarcie konta wynosi 55 zł, aby ją otrzymać zapewnij wpływ na konto w wysokości 300 zł. Możesz wybrać jedną z trzech premii za płatności:- 50 zł, jeśli wykonasz min 3 płatności miesięcznie (3% zwrotu wykonanych płatności, max 8,35 zł miesięcznie, przez 6 miesięcy)- 150 zł, jeśli wykonasz min 5 płatności miesięcznie (3% zwrotu wykonanych płatności, max 12,50 zł miesięcznie, przez 12 miesięcy)- 500 zł, jeśli wykonasz min 10 płatności miesięcznie (3% zwrotu wykonanych płatności, max 25 zł miesięcznie, przez 20 miesięcy)Z promocji nie możesz skorzystać, jeśli byłeś posiadaczem konta w banku po 31 grudnia 2020 r. Promocja "Do 555 dla Ciebie – edycja 2” nie łączy się z innymi promocjami, które dotyczą otwarcia konta i przeniesienia konta jakie organizujemy w tym samym czasie. Jeśli Twoje konto jest w okresie wypowiedzenia nie wypłacimy premii. Szczegóły w Regulaminie promocji.


Promocja „Przeniesienie konta IV” trwa do 31.08.2022 r. Premia za przeniesienie konta wynosi 300 zł. Wypłacimy ją, jeśli złożysz upoważnienie dla nas oraz wniosek o przeniesienie konta, a jej kwotę uzależnimy od wpływów na konto: 100 zł przy wpływie min. 1000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe, 300 zł przy wpływie 3000 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe – promocja dostępna w placówce i w CA24 Infolinia. Szczegóły w regulaminie promocji.


Oferta 7% na Lokacie mobilnej na rok, dotyczy jednej lokaty terminowej o stałym oprocentowaniu, którą założysz w aplikacji CA24 Mobile, w ciągu 14 dni od otwarcia Konta dla Ciebie. Minimalna kwota lokaty – 1 000 zł, a maksymalna 75 000 zł. Szczegóły znajdziesz w Tabeli oprocentowania kont dla osób fizycznych – na www.credit-agricole.pl i w naszych placówkach. Posługujemy się nazwami handlowymi, którym odpowiadają nazwy usług reprezentatywnych – wyjaśnienie na: www.credit-agricole.pl/PAD. Materiał ma charakter informacyjny.


Google Pay udostępniamy zgodnie z Regulaminem korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach usługi Google Pay. Google Pay oraz logo Google są znakami towarowymi firmy Google LCC.


Apple Pay udostępniamy zgodnie z Regulaminem korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach usługi Apple Pay. Lista urządzeń zgodnych z Apple Pay jest na stronie wsparcia Apple. Apple Pay oraz logo Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc.


Garmin Pay oraz Fitbit Pay udostępniamy zgodnie z Regulaminem korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach cyfrowych portfeli dostępnych na urządzeniach przenośnych. Garmin Pay oraz logo Garmin są znakami towarowymi firmy Garmin Ltd. Fitbit Pay oraz logo Fitbit sa znakami towarowymi firmy Fitbit, Inc.


Posługujemy sie następującymi nazwami handlowymi, którym odpowiadają nazwy usług reprezentatywnych: prowadzenie konta, rachunek w walucie, konto osobiste, konto (prowadzenie rachunku), używanie karty, karta wielowalutowa, karta do konta (użytkowanie karty debetowej), internetowe przelewy Elixir, przelewy ekspresowe, szybkie przelewy na telefon BLIK (polecenie przelewu), Indywidualna Linia Kredytowa (kredyt w rachunku bieżącym), bankomaty w Polsce, wypłacanie gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie, wypłata gotówki z bankomatu BLIK, wypłacanie środków z Rachunków Oszczędzam i Programów Systematycznego Oszczędzania, awaryjna wypłata gotówki z karty płatniczej (wypłata gotówki), CA24 eBank, aplikacja CA24 Mobile, płatność BLIKIEM (usługa bankowości elektronicznej), Serwis CA24 Infolinia (usługa bankowości telefonicznej). Wyjaśnienie nazw usług reprezentatywnych znajdziesz na www.credit-agricole.pl/PAD. Wszystkie dokumenty dostępne są w naszych placówkach, CA24 Infolinia i na www.credit-agricole.pl


Materiał ma charakter informacyjny.

© 2022 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.